Podsumowanie zbiórki dla Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie 2018
 
 

W okresie przedświątecznym, jak co roku w naszej szkole zorganizowana została zbiórka pod hasłem „Zostań Naszym Mikołajem” dla Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie.

W całej szkole zawisły plakaty informacyjne na temat akcji oraz dane o zapotrzebowaniu jakie przedstawiło szkole hospicjum. Do nauczycieli rozesłane zostały też maile z prośbą o włączanie się do akcji.
 
Uczniowie w czapkach mikołajowych na głowach odwiedzali uczniów i nauczycieli w całej szkole ogłaszając trwającą akcję, zbierając datki do puszek oraz prosząc o składanie darów w specjalnie przygotowanym pudełku w pokoju nauczycielskim.

Nasi kochani uczniowie okazali swoje dobre serca i przynieśli dla chorych dzieci wiele podarunków m.in. słodycze, zabawki i książeczki, środki czystości oraz różne artykuły spożywcze.

 

Za zebrane fundusze udało się zakupić wiele potrzebnych dla hospicjum artykułów m.in. lekarstwa, kosmetyki i środki higieniczne, pościel i zabawki oraz ubrania.

Wszystkim, którzy wsparli przeprowadzoną w naszej szkole zbiórkę dla Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie serdecznie dziękujemy!!!

Za wszystkich Państwa hojność podziękowania złożyło nam również Podkarpackie Hospicjum w Rzeszowie w dniu przekazania wszystkich darów – 26.11.2018r

 

Login
http://www.koweziu.edu.pl/
http://www.rzeszow.pl
http://reformaedukacji.men.gov.pl
https://bip.erzeszow.pl/pl/242-zespol-szkol-im-unicef.html?srch=unicef#ak0
https://zsunicef.pl/pl/deklaracja-dostepnosci
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH im. UNICEF
ul. Ofiar Katynia 1, 35-209 Rzeszów
tel.: 17 748 31 70 fax: 17 748 31 78