Spotkania i wyjazdy
więcej

więcej

Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii
więcej

Dzień Papieski to święto upamiętniające papieża Jana Pawła II, obchodzone w Polsce już od 19 lat. Odbywa się co roku w niedzielę bezpośrednio poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża.
więcej

W dniu 27 września 2019 roku w budynkach Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowo - Metodyczna „KOMUNIKACJA WERBALNA I POZAWERBALNA W NARCIARSTWIE ADAPTOWANYM”.
więcej

W dniu 21 maja 2019 uczniowie najstarszych klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy pojechali na wycieczkę do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce i [...]
więcej

09 kwietnia 2019 r. uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Gimnazjum um. wraz z nauczycielami i opiekunami uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem.
więcej

29 listopada 2018 roku w Mielcu odbyła się XII Wojewódzka Konferencja „Aranżacje stołów na różne okazje – Imieniny Katarzyny”.
więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

1 2
Login
https://zsunicef.pl/pl/deklaracja-dostepnosci
https://bip.erzeszow.pl/pl/242-zespol-szkol-im-unicef.html?srch=unicef#ak0
http://reformaedukacji.men.gov.pl
http://www.rzeszow.pl
http://www.koweziu.edu.pl/
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH im. UNICEF
ul. Ofiar Katynia 1, 35-209 Rzeszów
tel.: 17 748 31 70 fax: 17 748 31 78