Mistrzostwa Polski Sprawnych Razem Zakopane 2020
Od 3 do 4 marca dziewięcioro zawodników ZS SKI Team rywalizowało na stoku Małe Ciche koło Murzasichla w Mistrzostwach Polski Sprawnych Razem. Pierwszy dzień to rywalizacja w konkurencji slalom. W ciężkich warunkach pogodowych i przy padającym deszczu w swoich kategoriach v-ce Mistrzostwo Polski wywalczyła Katarzyna Michno, a na 3 stopniu podium stanęła Anna Kubasik i Daria Wróbel, zaś 5 miejsce wywalczyła Justyna Bawoł. W kategorii mężczyzn 5 miejsce zajął Mateusz Gwizdak, 7 miejsce Mateusz Jagoda, a 9 miejsce Jakub Gwizdak. Drugi dzień rywalizacji to starty w slalomie gigancie, przy padającym tym razem śniegu Mistrzem Polski Sprawnych Razem została niezawodna Katarzyna Michno, trzecie miejsce zajęła Anna Kubasik, a 4 miejsce Daria Wróbel. W kategorii mężczyzn 6 miejsce zajął Mateusz Gwizdak.

Wyjazd odbył się pod patronatem Urzędu Miasta Rzeszowa.